Автошкола Driving .

У Driving ми розуміємо, що вивчати водіння – це більше, ніж тільки навички за кермом. Це ваш шлях до свободи, незалежності та нових можливостей. Наша місія - надати вам не лише ключі від авто, але і відчуття впевненості та готовності до будь-яких викликів дороги.

Image placeholder

З чого складається навчання?

Навчання в автошколі Driving складається з комплексу етапів, призначених для повноцінної підготовки майбутніх водіїв. Основні складові цього процесу включають:

  64 годин теорії ПДР та побудови автомобіля
  40 практичних уроків з водіння
  Лайфхаки та водійські "штучки"

Driving надає повноцінну підготовку до водійського екзамену, включаючи як теоретичну, так і практичну частини.

23

Професійних інструкторів

38 476

учнів в 2023

45

Автомобілів в автопарку

16

філій в Києві та області

Наші ціни.

Ціни створені з думкою про кожного майбутнього водія

 • Illustration

  Теорія

  5000₴

  Сюди включається професійна теоретична база з 20 тем з чинних правил Дорожнього Руху та основ побудови автомобіля

 • Illustration

  Практика

  Від 10500₴

  з надійним, професійним інструктором, що навчить всьому що необхідно за кермом

 • Illustration

  Теорія + Практика 

  Від 15500₴

  Повний курс від першого уроку з теорії ПДР та першого сідання за кермо до вхідних дверей Сервісного Центру МВС для отрмання водійського посвідчення

Автопарк автошколи DRIVING.

Транспортні засоби автошколи DRIVING відповідають стандартам стану автомобілей для навчання. Автомобілі обладнані спеціальними педалями для інструктора. Весь автотранспорт перед навчанням проходить спеціалізовану підготовку. 

Illustration

Daewoo Lanos

Механічна коробка передач

Illustration

Volkswagen Polo

Автоматична коробка передач

Illustration

Renault Symbol

Механічна коробка передач

Kia Rio

Автоматична коробка передач

Запишіться до нас вже сьогодні!

Image placeholder

Чому у нас.

Заморилися бути пішоходом? Їздити на метро? Чи чекати таксі?

В автошколі Driving навчання — це більше, ніж просто освоєння навичок водіння. Наші професійні інструктори не лише допомагають стати впевненим водієм, але й надають якісні знання щодо безпеки на дорозі. Застосовуючи сучасні технології та гнучкий графік навчання, ми створюємо комфортне середовище для здобуття необхідних навичок.
Ви отримаєте повноцінну підготовку до теоретичного та практичного етапів водійського екзамену, роблячи ваш шлях до власного водійського посвідчення легким та захоплюючим. Обирайте надійність та професіоналізм — обирайте Driving.

Відгуки про нас.

Ось таке про нас кажуть колишні учні - нинішні водії

Illustration

Олександр

"Driving - це не лише автошкола, але і команда відданих фахівців, що готові допомогти вам стати впевненим водієм. Їхні сучасні методи навчання та симулятори роблять процес цікавим та ефективним. Інструктори завжди готові допомогти вам подолати будь-які труднощі. Я дуже задоволений результатом!"

Грудень 15, 2022

Illustration

Вікторія

“Навчання в автошколі Driving - це було неймовірне досвід. Інструктори виявилися не тільки професіоналами в своїй справі, але і теплими та терплячими наставниками. Гнучкий графік дозволив мені поєднувати навчання з роботою. Я відчула себе підтриманою на кожному етапі і впевнено стала водієм. Рекомендую!”

Вересень 08, 2022

Illustration

Ігор

Навчання в автошколі Driving – це був для мене не лише курс водіння, а справжня подорож до майстерності. Інструктори виявилися відмінними наставниками, завжди готовими відповісти на питання та допомогти у важливий момент. Сучасні технології надали мені можливість вивчати та вдосконалювати навички більш ефективно. Дякую команді Driving за терпіння, підтримку та якісну підготовку. Тепер я впевнено керую автомобілем та готовий до нових викликів на дорозі.

Червень 11, 2022

Image placeholder

ЧаПи.

Тут ми зібрали Ваші найпопулярніші питання та дали на них відповіді

 • Чи потрібно платити всю суму відразу?

  За бажанням студентів - можна оплачувати курс теорії поетапно (перша частина під час запису, друга не пізніше місяця до закінчення занять). Мінімальна сумма внеску 1000 грн

 • Які потрібні документи для того щоб записатися в автошколу?

  Необхідно мати з собою паспорт (+2 ксерокса паспорта: 1-й, 2-й розвороти і прописка) і гроші для оплати теорії.Якщо ID карта, то копію та виписку з ДІЯ

 • Мені ще немає 18 років. Чи можу я вчитися в Автошколі?

  Записатися в автошколу ви зможете, якщо Вам через 3 місяці виповниться 18. І як тільки Вам виповниться 18 років, Ви зможете скласти іспит в ДАІ і отримати водійські права.

 • Скільки обов'язкових занять з водіння я повинен взяти?

  Згідно навчальних планів Міністерства Освіти студент повинен пройти не менше 20 занять. Майстер виступає в ролі Вашого доброго порадника і рекомендує Вам ще позайматися або з чистою совістю випускає Вас на дорогу. Вартість занять не залежить від їх числа. Якщо Ви володієте автомобілем в достатній мірі, то рекомендація тут одна - навчиться їздити правильно, щоб знати всі нюанси здачі іспиту в ДАІ.

 • Чи можна поміняти інструктора, якщо мені він не сподобався?

  Це не можна, а потрібно! Кожен з наших інструкторів гідний найвищої оцінки за своїми професійними і людськими якостями, але існує ще й психологічна сумісність. Душевний дискомфорт в такій тонкій справі, як навчання водінню абсолютно неприпустимий. Необхідно, щоб інструткор став Вашим Другом, Однодумцем, адже мета у Вас одна на двох - по закінченні школи Ви повинні бути не "чайником", а людиною, яка відчуває себе за кермом упевнено.

 • Що входить в навчання?

  В теоретичний курс входять заняття з викладачем з наступних предметів: Правила дорожнього руху, пристрій автомобіля, основи надання першої медичної допомоги, основи безпеки управління автомобілем, заняття на комп'ютері, на якому встановлена програма така ж, як в ДАІ, що дозволяє працювати, як в режимі іспиту, так і в режимі навчання, перегляд всіх відео-матеріалів по ПДР, ОБДД, майстерності водіння і контраварійної підготовки.Практичне навчання - це індивідуальні заняття з інструктаром у зручний для Вас час.

Як потрапити на перше заняття.

Не хочете чекати Bolt чи Ukon? Приходьте навчатися до нас!

Ми впевнені що ви залишитеся задоволеними та отримаєте своє водійське посвідчення з першої спроби. І вас від цього відділяє 3 кроки:

 • icon

  Крок 1

  Заповнити форму

 • icon

  Крок 2

  Очікуйте на дзвінок менеджера нашої автошколи та обрати групу та філію

 • icon

  Крок 3

  Почати вчитися. І вже через %% днів ви за кермом своєї автівки їдете на зустріч своїй заповітній мрії. Візьмете з собою?

Illustration

Дякуємо!

Очікуйте на дзвінок менеждера.

Can't send form.

Please try again later.

Ми тут!

вул. Незалежність , 56

+380(98)076-04-77

moc.liamg%40777xamkuhcvarK